معرفی موسسه مهر امام رضا (ع)

موسسه خیریه حامی ایتام مهر امام رضا یک نهاد غیر دولتی و غیر سیاسی میباشد که با هدف تامین مایحتاج کودکان یتیم، تامین جهیزیه جوانان، تامین هزینه درمان افراد نیازمند و تامین نیازهای معیشتی نیازمندان بصورت خصوصی و توسط افراد غیر وابسته به نهاد یا ارگانهای دولتی اداره میشود ودارای مجوز رسمی از کمیته امداد امام خمینی(ره) به شماره ثبت 3238 میباشد.
درآمد و هزینه کرد این موسسه کاملا شفاف و روشن در اسناد موسسه و در شبکه های اجتماعی برای عموم در دسترس است و کلیه بودجه سالانه بر اساس حمایت های خیرین گرامی و درآمدزایی موسسه تامین میشود.
ماموریت موسسه مهر امام رضا حمایت از کودکان یتیم است که سرپرست خود را بر اثر حادثه یا اتفاقی از دست داده اند و هیچ حامی دیگری ندارند.
حمایت‌هایی از قبیل کمک به ادامه تحصیل، تامین هزینه‌های خوراک، پوشاک، درمان و… که بصورت کاملا محرمانه و با حفظ شأن و آبروی این ولی نعمتان انجام می‌شود.
از اینکه با بهره گیری از فیض لایتناهی الهی با همت وسیع و وثیق با مشارکت و معاضدت مالی، معنوی و اندیشه ای در کمک به موسسه مهر امام رضا با تعمیق شناخت آثار خیرات و برکات احسان و نیکوکاری، با حس همسویی و همگرایی، سخاوتمندانه و کریمانه اهتمام خواهید ورزید؛ سپاسگزاری نموده و به شکرانه ی این توفیق الهی و به پاس این عمل صالح و پسندیده، با تکیه بر اشاعه و توسعه ی این کار خداپسندانه، آرزو داریم توفیق طریق تکامل معنوی و معرفتی شما گردد و این الگوی بایسته در سطح جامعه تعمیم و تکثیر یابد. «انشالله»
چشم امید این کودکان به دست شما خیرین گرامی میباشد تا بتوانند حداقل ها برای یک زندگی ساده را در اختیار داشته باشند.
فهرست