درباره موسسه مهر امام رضا

موسسه خیریه حامی ایتام مهر امام رضا‌ (ع) یک نهاد غیر دولتی و غیر سیاسی میباشد که با هدف بیمه‌ کودکان و نوجوانان یتیم ودر جهت بهبود شرایط معیشتی این عزیزان تلاش میکند.
موسسه مهر امام رضا‌ (ع) بصورت خصوصی و توسط افراد غیر‍وابسته به نهاد‌ها و ارگان‌های دولتی اداره می‌شود و دارای مجوز رسمی از کمیته امداد امام خمینی‌ (ره) به شماره ثبت 3238 میباشد.
درآمد و هزینه کرد این موسسه کاملا شفاف و روشن در اسناد موسسه و در شبکه های اجتماعی برای عموم در دسترس است و کلیه بودجه سالانه بر اساس حمایت های خیرین گرامی و درآمدزایی موسسه تامین می‌شود.
ماموریت موسسه مهر امام رضا حمایت از کودکان یتیم است که سرپرست خود را بر اثر حادثه یا اتفاقی از دست داده اند و هیچ حامی دیگری ندارند.
از اینکه با بهره گیری از فیض لایتناهی الهی با همت وسیع و وثیق با مشارکت و معاضدت مالی، معنوی و اندیشه ای در کمک به موسسه مهر امام رضا‌ (ع) با تعمیق شناخت آثار خیرات و برکات احسان و نیکوکاری، با حس همسویی و همگرایی، سخاوتمندانه و کریمانه اهتمام خواهید ورزید؛ سپاسگزاری نموده و به شکرانه این توفیق الهی و به پاس این عمل صالح و پسندیده، با تکیه بر اشاعه و توسعه ی این کار خداپسندانه، آرزو داریم توفیق طریق تکامل معنوی و معرفتی شما گردد و این الگوی بایسته در سطح جامعه تعمیم و تکثیر یابد.
چشم امید این کودکان به دست شما خیرین گرامی می‌باشد تا بتوانند حداقل ها برای یک زندگی ساده را در اختیار داشته باشند.
همچنین موسسه خیریه مهرآمن (با مجوز از سازمان بهزیستی) در زمینه‌ کمک‌رسانی به کودکان آسیب دیده از سوانح سوختگی و موسسه خیریه نیک (با مجوز از وزارت کشور) در زمینه کارآفرینی و اشتغال‌زایی و سایر خدمات محرومیت زدایی از جمله توزیع سبد کالا و غذای گرم، تامین هزینه‌های بهداشتی و درمانی و دارو، تامین جهیزیه نوعروسان، سازندگی و نوسازی و اسکان افراد بی بضاعت و… در حال خدمت رسانی به مردم عزیز کشورمان هستند.
فهرست